OFERTA DLA FIRM

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, stworzyliśmy Dział Sprzedaży B2B, który zajmuje się sprzedażą produktów MARCO MAZZINI dla firm
Sklepy internetowe

Dla sklepów internetowych oferujemy współpracę w modelu dropshipping. To nowoczesny i bezpłatny model współpracy, w którym to my wysyłamy jednostkowo produkty do Twoich klientów. Nie musisz inwestować w towar, kreacje graficzne, opisy, obsługę posprzedażową (zwroty, wymiany, reklamacje) i ponosić kosztów magazynowania. Dodatkowo zyskujesz możliwość przetestowania sprzedaży nowego asortymentu oraz zwiększenia i zróżnicowania oferty Twojego sklepu. Od 2008 r. zajmujemy się dostarczaniem zamówionych towarów z naszego magazynu prosto do klienta końcowego. Ponadto prowadzimy współpracę w modelu hurt Hurt stanowi alternatywne rozwiązanie dla dropshipping. To model idealny dla zamówień zbiorczych, które dostarczamy bezpośrednio do Partnera (wybrana lokalizacja: butik, siedziba, magazyn). Ten sposób współpracy sprawdza się u klientów prowadzących sprzedaż stacjonarną i na sklepach internetowych, jeśli produkty wymagają przepakowania / dokompletowania innych towarów u Partner. W obu przypadkach Partner otrzymuje dostęp do zdjęć i opisów za pomocą pliku xml. Integracja zapewnia aktualizację stanów magazynowych w czasie rzeczywistym. Cennik oraz szczegółowe warunki współpracy dostępne po zalogowaniu do panelu e-hurtowni: hurtownia.galanterii.pl

hurtownia
butiki
Butiki stacjonarne

Ofertę naszej e-hurtowni kierujemy również do wszystkich butików stacjonarnych prosperujących w atrakcyjnych lokalizacjach. Jeżeli poszukujecie Państwo dostawcy torebek ze skóry naturalnej o podwyższonej jakości wykonania – to oferta torebek MARCO MAZZINI jest dla Państwa!
Do dyspozycji Partnerów hurtowych oddajemy jedną z bogatszych baz galanterii i dodatków w Polsce. Z przyjemnością stawiamy na półki butików i sklepów internetowych torebki wielofunkcyjne i wielozadaniowe a przede wszystkim fasony, które pozostaną żywe na dłużej. Dla dystrybutorów to nie lada gratka, gdyż umożliwiamy rozszerzenie ich asortymentu o produkty unikalne na rynku polskim. Świadomi aktualnych trendów zakupowych smart shopping oferujemy ponadto produkt w cenie przystępnej dla każdej kobiety a co za tym idzie, produkt atrakcyjny pod względem handlowym (dobrze się sprzedający).
Pełną listę dostępnych na naszym magazynie towarów, cennik oraz szczegółowe warunki współpracy znajdziecie Państwo po zalogowaniu na: hurtownia.galanterii.pl .