O nas

O nas

 


Jesteśmy z Polski. Jesteśmy z Wrocławia. Jesteśmy firmą rodzinną. Torebki, które sygnujemy MARCO MAZZINI dedykujemy dla wszystkich Pań.

Promujemy dyskretny gust hołdując nieśmiertelnej zasadzie: prostota równa się elegancja. Nasze torebki to romans włoskiego szyku z polską funkcjonalnością.

W ofercie znajdziecie Państwo wyselekcjonowaną gamę torebek skórzanaych, od gustownych kuferków handbag, poprzez praktyczne crossbody aż po pojemne shopper bags.

Zapraszamy do współpracy B2B – dla firm sklepy internetowe poszukujące dostawców torebek skórzanych i dodatków modowych.

Na nowoczesnej platformie e-HURT świadczymy dla Państwa usługi w modelu dropshipping (bezpośrednie wysyłki do klienta końcowego) oraz modelu hurtowym (wysyłki produktów do partnera hurtowego).

Oferujemy integrację za pomocą pliku xml/api, która gwarantuje dostęp do zdjęć, opisów produktowych oraz aktualizację w czasie rzeczywistym. Szczegółowe warunki dostępne po zalogowaniu do panelu e-hurtowni: www.hurtownia.galanterii.pl

Do współpracy zapraszamy również butiki i salony stacjonarne, które  poszukują torebek dobrej jajkości za rozsadna cenę.

Zwolenników zakupów klasycznych zapraszamy do naszych butików MAZZINI Moda Italiana na terenie Wrocławia.

Dla Klientów, którzy w pogoni za torebką idealną, nie planują podróży do Wrocławia, stworzyliśmy sklep internetowy verostilo.com, w którym prezentujemy prawdziwe galanteryjne perełki.

Mówią, że każdy Klient, który odwiedzi nasz torebkowy raj – zaspokoi swój indywidualny gust – bo w naszych sklepach jest magia…

 

 

MAZZINI – WYBÓR MODNEJ POLKI!