O nas

O nas

 

„Moda zamiast krzyczeć powinna mówić szeptem”

MARCO MAZZINI to kwintesencja włoskiego minimalizmu zamknięta w skórzanej torebce….


Torebki MARCO MAZZINI dedykujemy dla najlepiej ubranych Europejek, które stawiają na elegancję i styl, nie rezygnując z wygody! Promujemy dyskretny gust hołdując nieśmiertelnej zasadzie: prostota równa się elegancja. Łączymy to co praktyczne z wyczuciem aktualnych trendów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wyselekcjonowaną gamę torebek, od gustownych kuferków handbag, poprzez praktyczne crossbody aż po pojemne shopper bags – wszystkie torebki wielofunkcyjne i wielozadaniowe, których fasony pozostaną żywe na dłużej. Cieszymy się, że włoska moda zyskuje coraz więcej zwolenników w Polsce! Odpowiedzią na takie zainteresowanie są torebki MARCO MAZZINI – subtelne, wyszukane – galanteryjne perełki ze skóry naturalnej.

 

W ramach oferty B2B – dla firm zapraszamy do współpracy sklepy internetowe poszukujące dostawców w branży fashion.
Na nowoczesnej platformie e-HURT świadczymy dla Państwa usługi w modelu dropshipping (bezpośrednie wysyłki do klienta końcowego) oraz modelu hurtowym (wysyłki produktów do partnera hurtowego). Dodatkowo oferujemy integrację za pomocą pliku xml, która gwarantuje dostęp do zdjęć, opisów produktowych oraz aktualizację stanów magazynowych w czasie rzeczywistym. Szczegółowe warunki współpracy dostępne po zalogowaniu do panelu e-hurtowni: www.hurtownia.galanterii.pl. Współpracujemy również bezpośrednio z butikami i salonami, które  zainteresowała nasza kolekcja torebek. W tym celu oczekujemy na kontakt mailowy pod adresem info@mazzini.pl z adnotacją w jakiej lokalizacji stacjonarnej (butik, salon) chcieliby Państwo sprzedawać nasze wyroby. Zwrotnie otrzymają Państwo wszystkie informację dotyczące warunków współpracy.

 

Zwolenników zakupów klasycznych zapraszamy do naszych butików MAZZINI Moda Italiana na terenie Wrocławia.

Mówią, że każdy Klient, który odwiedzi nasz torebkowy raj – zaspokoi swój indywidualny gust – bo w naszych sklepach jest magia…

 

 

MAZZINI – PRZEMYŚLANE ZAKUPY – NA DŁUŻEJ!